Ev / Daha fazla bilgi

Hakkımızda

Eviniz ve ofisiniz için kusursuz mobilyalar üretiyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz?

Firmamızın en büyük avantajı sipariş üzerine mobilya üretiyor olmamızdır. Bu ne anlama geliyor? Yüksek eğitimli personelimiz tüm mobilya işlerinizle ilgilenir. Odanın tüm ölçümlerini yapıyoruz, gelecekteki ürünün tasarımını geliştiriyoruz, yaratıyoruz ve elbette teslim ediyor, monte ediyor ve kuruyoruz. Son derece önemli bir faktör de müşterinin belirlediği tüm zaman çizelgesine uymamızdır. Müşterinin tüm istek ve gereksinimlerini istisnasız dikkate alıyoruz. Sonuç olarak, iyice düşünülmüş, benzersiz bir tasarıma sahip tamamen bitmiş bir mobilya elde edersiniz.

  • Tasarım ve malzeme seçimi
  • Tam tasarım geliştirme
  • Mobilya üretimi
  • Teslimat ve kurulum
Bizim tarihimiz

Furnitureprod 2009 yılında CEO'muz ve yarı zamanlı tasarımcımız Valerie Kirillov tarafından kuruldu. Kendisi bugün hala görevinin başındadır.

6.000 tamamlanmış sipariş

Bu rakam ancak çalışmalarımızı takdir eden sadık müşterilerimiz ve güler yüzlü ekibimizin sorunsuz çalışması sayesinde mümkün oldu.

Bir yaşam biçimi olarak mobilya yapımı

Ölçüye göre mobilya yapmak bizim için sadece bir iş değil, aynı zamanda bir tutku, bu yüzden her projeye kalbimizi ve ruhumuzu koyuyoruz.

Sipariş istatistikleri

Aşağıda, şirketimizdeki bir veya başka bir hizmet için sipariş sıklığını görebilirsiniz.

Özel yapım mobilya alanında 10 yıldan fazla sıkı çalışma!

Furnitureprod'un mobilyaları yalnızca sürdürülebilir, çevre dostu malzemelerden üretilir ve rahat kullanım mekanizmaları ve özel bir tasarıma sahiptir.

Bize yazın

Tasarım

Onarım

Üretim

Kurulum

Çalışanlarımız

Sayelerinde her gün yeni ve benzersiz projelerle sizi memnun edebildiğimiz insanlar.

Oleg Fazelianov

Baş Tasarımcı

Julia Volskaya

Tasarımcı

Igor Nevodov

yönetici

<